EYÜPSULTAN BELEDİYESİ WEB SİTELERİ GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Eyupsultan.bel.tr, Eyup.bel.tr ve Belediye Başkanlığımıza bağlı olan diğer mikro web siteleri olarak ziyaretçilerimizin gizliliğini ve kullanıcı haklarını önemsiyoruz. Sitemiz üzerinden bizimle etkileşimde bulunabileceğiniz her alanda, gizliliğinizi ve güvenliğinizi mümkün olan en üst düzeyde tutmak için aşağıdaki adımları uyguluyoruz.
Yorum alanları İletişim sayfası Facebook Sayfamız Twitter Hesabımız Instagram Hesabımız YouTube Hesabımız Google Plus Hesabımız
Yorum Alanı
Sitemiz üzerinde etkileşimde bulunabileceğiniz ilk alan olan Yorum bölümünde e-posta adresleriniz üçüncü şahıslarla asla paylaşılmamaktadır. Burada e-posta adresinizin istenme sebebi, yorum alanları dışında sizinle iletişim kurma gereğidir.

İletişim Sayfası
Bu sayfa aracılığı ile site yetkilileri ve editörlere ulaşabilirsiniz. Size geri dönüş yapılabilmesi için kendi e-posta adresinizi girmeniz gerekmektedir. Bu bilgiler de sizin güvenliğiniz ve haklarınız için tamamen gizli tutulmaktadır. Bir kullanıcı olarak girdiğiniz tüm bilgilerin bir veritabanında saklanacağını kabul ediyorsunuz. Bu bilgiler üçüncü şahıslara dağıtılmayacak, ancak yapılacak herhangi bir hack (saldırı) sonucunda bu bilgilerin dağıtılmasından Eyupsultan.bel.tr sorumlu tutulamaz.

Sosyal Ağlar ve Paylaşım
Eyupsultan.bel.tr’de kullandığımız Facebook, Twitter, Instagram, YouTube, Google Plus ve diğer Sosyal Ağ bileşenleri, ilgili sitelerin geliştirici sayfalarından alıp kullandığımız hazır ve üreticilerin denetiminde olan güvenli bileşenlerdir. Burada Eyupsultan.bel.tr olarak; ilgili sosyal ağların gizlilik politikaları dışında farklı bir politikamız bulunmamaktadır. Bunun için aşağıdaki sayfaları ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Sosyal Ağların Gizlilik Sözleşmeleri
Google Plus Gizlilik Sözleşmesi
YouTube Gizlilik Sözleşmesi
Twitter Gizlilik Sözleşmesi
Facebook Gizlilik Sözleşmesi
Instagram Gizlilik Sözleşmesi

EYÜPSULTAN BELEDİYESİ MOBİL UYGULAMA GİZLİLİK POLİTİKASI
Tüm Kullanıcılarımızın gizliliği bizim için önemlidir.
Kişisel Verilerinizi Kullanma Şeklimiz
Uygulamamızı kullananların kişisel verileri işlenir.

 • Bize Erişin ekranını kullanarak yapmış olduğunuz başvurularınızı değerlendirilebilmesi için isminiz, e-posta adresiniz, cep telefonu numaranız, konu başlığınız ve mesaj bilgileriniz istenmektedir.
 • Hizmet Masası / Online İstek ekranını kullanarak yapmış olduğunuz başvurularınızı değerlendirilebilmesi için isminiz, soyisminiz, cep telefonu numaranız, e-posta adresiniz, mahalleniz, caddeniz, site adınız, blok numaranız, apartman numaranız, kapı numaranız, iç kapı numaranız, daire numaranız, mesajınız ve eklemek istediğiniz fotoğraf bilgileriniz istenmektedir.

Başvuru ile ilgili sonuç ve değerlendirmeleri tarafınıza tekrar iletmek için bu bilgilere ihtiyaç duyulmaktadır. Bilgileriniz kesinlikle üçüncü şahıs kişiler ile paylaşılmamaktadır.
Kişisel Verilerinizi korumak için;
Kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak, hasar riskini en aza indirmek, bilgi kaybı ve yetkisiz erişimden veya bilgiyi kullanmak için önlemler uygulanmaktadır.
Sunuculardaki güvenlik duvarları, SSL bağlantıları ve hassas verilerin şifrelenmesi yoluyla koruma önlemleri bulunmaktadır.
Bununla birlikte, bu tedbirler mutlak bilgi güvenliği sağlayamamaktadır. Dolayısıyla, kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için çaba sarf edilir, ancak garanti edilmez ve uygulamanın ve ilgili veri tabanlarının herhangi bir haksız davranış, arıza, izinsiz engeller, erişim veya diğer kötüye kullanım kötüye kullanımdan tamamen muaf olacağı da beklenmemelidir.

 • Cihaz Üzerinde İstenen Yetkiler
  Kamera erişim yetkisi (İsteğe bağlı)
  GPS konum bilgisi
  Harici depolama aygıtı içeriğini okuma /değiştirme/ silme
  Ağ durumunu izleme
  İnternet erişimi
  Wİ-Fİ durumunu görüntüleme.

Bu Gizlilik Bildiriminde Yapılan Değişiklikler
Bu Beyan, herhangi bir zamanda güncellenebilir. Taraflar, Gizlilik Bildirimi’nin güncellenmiş bir sürümünü hizmet aracılığıyla yayınlayacaktır. Taraflar, bu Gizlilik Bildirimi’nde yapacağı değişikliklerden haberdar olmak ve tarafların kişisel Verilerinizi nasıl koruma altına alacakları konusunda bilgi sahibi olmak için bu sayfayı zaman zaman kontrol etmeniz önerilmektedir. Bu Gizlilik Bildirimini periyodik olarak gözden geçirmek ve güncellemeler hakkında bilgi sahibi olmak uygulamaları kullanan kullanıcının sorumluluğundadır ve kullanıcı bunu kabul ve taahhüt eder.
Bu Bildirimde yapılan değişikliklerin herhangi birine bağlı kalmayı kabul etmektesiniz. Değişiklik yürürlüğe girdikten sonra uygulamayı kullanmaya devam etmeniz, değiştirilen bildirimi kabul ettiğinizi gösterecektir. Değiştirilen bildirimi kabul etmiyorsanız, uygulamayı kaldırabilir veya kullanmaktan kaçınabilirsiniz.
Bu Gizlilik Bildirimi ile ilgili herhangi bir sorunuz ile karşılaşmanız halinde bilgi@eyupsultan.bel.tr adresinde e-posta göndererek iletişime geçebilirsiniz.
Bu Gizlilik Bildirimi son olarak 14 Mart 2019 tarihinde güncellenmiştir.