Süheyl ve Behzat Uygur'un birlikte sahneleyeceği ''Hassta Etme Adamı'' adlı tiyatro oyunu 21 Ekim Cuma günü (yarın) saat 20.00'da Eyüp Kültür Sanat Merkezinde seyircileriyle buluşacak.

Süheyl ve Behzat Uygur kardeşlerin bol bol güldüren tiyatro oyunu Hassta Etme Adamı, yarın saat 20.00'da Eyüp Kültür Sanat Merkezi Hayali Sait Tiyatro Salonunda Eyüplülerle buluşmaya hazırlanıyor.

Süheyl ve Behzat Uygur Tiyatrosunun komedi oyunu Hassta Etme Adamı, günümüzde hastanelerde yaşanan doktorların ve sağlık personellerin başına gelen trajikomik olayları işliyor.

Hassta Etme Adamı tiyatro oyununun konusu ise şöyle: "Güncel bir sorun haline gelen hastanelerdeki sağlık personelinin yaşadığı şiddet konusunu da içinde barındıran ve ayrıca gelen hastaların onlara yaşattığı zorlukları anlatan bir komedi oyunu. Oyunun içinde hastahane girişinden ameliyathaneye, acil servisten morga kadar birçok kapı aralanıyor. Süheyl ve Behzat Uygur Tiyatrosu, hastaane içerisinde yaşanan komik olaylarla izleyenleri güldürmeyi garantiliyor."