Göktürk Kültür Sanat Merkezinde ''Saat 01:55'' adlı tiyatro oyunu Eyüplü sanat severlerle buluştu. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği tiyatroda, usta tiyatrocular Hakan Bilgin ve Ayça İnci Eyüplülere keyifli bir oyun sundu.

Eyüp Belediyesi Göktürk Kültür Sanat Merkezi Tiyatro Salonunda izleyicisi ile buluşan ve iki perde şeklinde oynanan Saat 01:55'i Şirin Gedikli yazdı ve Ali Yaylı yönetti. Hakan Bilgin ve Ayça İnci'nin performansları ise büyük alkış aldı.

Eyüplülerin yoğun ilgi gösterdiği tiyatronun konusu işe şöyle; Akşam için her şey hazırdı. Güzel bir masa, yanan mumlar, çiçekler ve enfes yemekler. Sayın masa bugünün en iyi sırdaşı olmaya hazırlanıyordu. Evliliklerinde bir çok problem yaşayan Şinaz ve Feridun çifti bir yandan güzel bir akşam yemeği yerken, diğer taraftan, durumlarını gözden geçirme kararı almışlardı. Bu özellikle Şinaz için kaçırılmayacak bir fırsattı. Zira eşinin ilgisizliğinden bunalan Şinaz, tüm hünerlerini sergileyerek Feridun'a büyük bir ders verme niyetindeydi. Ancak unuttuğu bir şey vardı, o da; o masanın sıradan bir yemek için Feridun'a hazırlanmamış oluşuydu. Akrep ile yelkovan birbirleriyle yarış ederken zaman hiç ummadıkları anda onlara büyük sürprizler hazırlamaktaydı.