Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Güzeltepe Mahallesi’nde incelemelerde bulundu, Güzeltepe Aile Sağlığı Merkezi, Şehit Atıf Ödül Polis Merkezi ve Hacı Arif Bey İlkokulu’nu ziyaret etti. Başkan Aydın incelemeleri sırasında öğrenciler ve mahalle sakinleriyle birlikte Eyüp Belediyesi tarafından yaptırılan Güzeltepe Gençlik ve Kültür Sanat Merkezi’ni dolaştı. Merkezde gençlerin ve vatandaşların faydalanabileceği birçok etkinlikler düzenlenecek.

Cuma namazını Güzeltepe’de bulunan Hz. Ali Camii’nde kılan Belediye Başkanı Remzi Aydın, namaz çıkışı cami cemaatiyle sohbet etti, cami içerisinde ve çevresinde inceleme yaptı. Caminin onarılması gereken yerlerinin olduğunu gören Başkan Aydın, bu bölümlerde gereken bakım ve onarımların yapılması talimatını verdi. Ardından yaya olarak mahallede dolaşan Başkan Aydın, Güzeltepe Parkı’nda da inceleme yaptı. Parkı dolaşarak bir yandan oyun alanlarını inceledi, bir yandan da spor alanlarını kontrol etti. Park çıkışı ise Güzeltepe Aile Sağlığı Merkezi’ne bir ziyaret gerçekleştiren Başkan Remzi Aydın, burada görevlilerle bir süre sohbet etti. Ardından Şehit Atıf Ödül Polis Merkezi’ni ziyaret eden Başkan Remzi Aydın, burada karakol amirliğine yeni atanan Baş komiser Ömer Faruk Bayraktar’a hayırlı olsun diyerek, yeni görevinde başarılar diledi.

ÖĞRENCİLERLE BİRLİKTE GENÇLİK MERKEZİ’Nİ GEZDİ

Başkan Remzi Aydın daha sonra Eyüp Belediyesi tarafından inşa edilen Güzeltepe Gençlik ve Kültür Sanat Merkezi’ne geçti. Başkan Aydın, öğrencilerle birlikte merkezi gezerek inceleme yaptı. İncelemeleri sırasında Gençlik Merkezi ile ilgili öğrencilerin fikirlerini soran Başkan Aydın, öğrencilere merkezde bulunan derslikleri, atölyeleri, konferans salonu ve kütüphaneyi dolaştırdı. Belediye Başkanı Aydın daha sonra merkezin dışında inşa edilen amfi tiyatroyu gezdi. Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Güzeltepe’de incelemelerde bulunduğu sırada Hacı Arif Bey İlkokulu’nu da ziyaret etti.